Integracja z systemem ghTrack używanym przez firmę DHL

Nasza firma rozpocząła współpracę w zakresie integracji systemu GPS z oprogramowaniem ghTrack firmy GateHouse. Integracja usług sieciowych (ang. web services) ma na celu łatwy przepływ danych pomiędzy systemami zarządzania flotą pojazdów. Polega to na automatyzacji przesyłania pozycji pojazdów pomiędzy systemem multiGPS a systemem ghTrack. Daje to możliwość monitorowania pojazdów np. podwykonawców firmy DHL.

System ghTrack to rozwiązanie firmy GateHouse zajmującej się automatyzacją i optymalizacją śledzenia pojazdów. Umożliwia integrację dowolnych systemów klasy ERP/TMS. Konsolidacja systemów pozwala na monitoring pojazdów podwykonawców, co też przyczynia się do większej kontroli nad przewożonym towarem. Jest to również świetne narzędzie analityczne, dzięki któremu możliwe jest ograniczenie kosztów w firmie. W chwili obecnej zintegrowanych zostało już ponad 100 systemów monitorowania pojazdów, a dane z nich przesyłane do systemu ghTrack używanego przez takie firmy jak DHL, DSV, Freja Transport & Logistics.

Web service w systemie lokalizacji pojazdów GPS - multigps.pl

Usługi sieciowe (ang. web services) wykorzystujące standardy internetowe zawarte są w naszej aplikacji służącej do lokalizacji samochodów oraz maszyn za pomocą systemu GPS. Mogą być wykorzystane przez naszych Klientów w prosty sposób do integracji z dowolną aplikacją typu ERP, CRM itp. w oparciu o istniejącą infrastrukturę sieciową.

 

Comments for this post are closed.