Monitoring samochodów ciężarowych

Firmy spedycyjne, transportowe, budowlane i wiele innych mogą podnieść ich efektywność a także odzyskać pojazd w przypadku kradzieży. W MultiGPS zbieranie danych jest łatwe a usługa monitoringu bardzo stabilna i szybko analizowana. W samochodach ciężarowych najlepszym sposobem monitoringu GPS jest podłączenie urządzenia do szyny komunikacyjnej (komputera pojazdu) CAN Bus.

Read More

Integracja z systemem ghTrack używanym przez firmę DHL

Nasza firma rozpocząła współpracę w zakresie integracji systemu GPS z oprogramowaniem ghTrack firmy GateHouse. Integracja usług sieciowych (ang. web services) ma na celu łatwy przepływ danych pomiędzy systemami zarządzania flotą pojazdów. Polega to na automatyzacji przesyłania pozycji pojazdów pomiędzy systemem multiGPS a systemem ghTrack. Daje to możliwość monitorowania pojazdów np. podwykonawców firmy DHL.

Read More

MultiGPS, wersja mobilna do lokalizacji pojazdów z GPS

Wersja mobilna systemu multiGPS daje kontrolę nad flotą pojazdów gdziekolwiek jesteś. Stan floty można śledzić bezpośrednio na mapie w czasie rzeczywistym z takich urządzeń mobilnych jak iPad, iPhone oraz posiadające system Android oraz Windows Mobile. Transmisja wykonywana jest przez przeglądarkę internetową zabezpieczoną szyfrowaną transmisją SSL która zapewnia poufność i bezpieczeństwo.

Read More